REGISTRACE
Sem vložte podnadpis

Chcete-li provést svou registraci je to možné na stránkách www.enduroxrace.cz prostřednictvím formuláře.
V případě, že si přejete  závodit pohromadě se svým týmem nebo svými přáteli doporučujeme se zaregistrovat všichni současně v řadě za sebou. Následná výměna startovních čísel nebude možná.

Přihlášení online je možné do 20. června 2018 do 20:00 hod.

 poplatek je 1 000,- Kč

Po tomto datu, bude zadání možné pouze na recepci závodu v sobotu nebo v neděli, přičemž se poplatek zvýší na  1 200,- Kč

Registrace budou považovány za platné pouze tehdy, pokud zaplacení registračního poplatku bude úspěšné.

 Před provedením registrace si zřiďte PayPal účet.

 Po té už zadáte pouze číslo vaší platební karty a platba registračního poplatku bude provedena současně s registrací. Pokud vám vyhovuje platba převodem na účet je možné provést úhradu na číslo účtu:  78-2787820297/0100 do zpráv pro příjemce uveďte vaše jméno a příjmení.

  Platba registračního poplatku bude potvrzena e-mailem na adresu, kterou jste udali do předloženého formuláře během registrace. 

Poplatek za zápis na www.enduroxrace je nevratný.


Jedinci, kteří se zaregistrují, jsou zodpovědní za sebe a za své počínání a za každý tím vzniklý následek a nadobro se zřekli požadovat jakékoliv nároky na odškodnění na organizátorech akce, sponzorech, promotérech a všech lidech, kteří jsou jakýmkoliv způsobem spojeni s pořádáním tohoto závodu.